Mistrzostwa Okręgu Katowickiego w 2017 roku

W dniu 4 czerwca 2017 roku na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich odbyły się Zawody Okręgowe o Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej, Łowczego Okręgu PZŁ i Przewodniczącego Komisji Strzeleckiej ORŁ PZŁ w Katowicach w pełnym 6-cio boju myśliwskim. W zawodach uczestniczyło ponad 80 strzelców. Nasze koło reprezentowała drużyna w składzie: Arkadiusz Boczkowski, Adam Stankiewicz oraz Michał Chmiel. W klasyfikacji drużynowej w klasie powszechnej koledzy zajęli IV miejsce z wynikiem 1059/1500 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej w klasie powszechnej kolega Arkadiusz Boczkowski zajął 6 miejsce z wynikiem 411/500 pkt. Pełen sukces i podwójne podium uzyskali koledzy w klasie C (Młodszy Strzelec), obejmującej strzelców będących w PZŁ krócej niż 5 lat. Kolega Arek Boczkowski zajął I miejsce i uzyskał tytuł Mistrza Okręgu Katowickiego w klasie C na rok 2017, natomiast kolega Michał Chmiel zajął zaszczytne 3 miejsce z wynikiem 341/500 pkt.. Jemu właśnie należą się szczególne gratulacje, ponieważ to jego pierwsze zawody i debiut strzelecki. Mamy nadzieję, że sukces przełoży się na dalsze treningi i doskonalenie techniki strzelania. Gratulujemy.