Sukcesy strzeleckie naszych kolegów w 2017 roku

Zwycięstwo w VII etapie TRAP75 w Śląskiej Lidze Strzeleckiej

W dniu 7.10.2017 kolega Arek Boczkowski na strzelnicy w Jaworznie wywalczył I miejsce w konkurencji sportowej Trap75 Śląskiej Ligi Strzeleckiej w klasyfikacji PZŁ z wynikiem 61/75 oraz 3 miejsce w klasyfikacji Open. Pierwsze dwa miejsca zajęli obecni i byli członkowie kadry Polski w trapie sportowym. Gratulacje !

3 miejsce w FINALE Turnieju 4 strzelnic w Siemianowicach Śląskich

Nasz kolega Arek Boczkowski zajął 3 miejsce w finale całego Turnieju 4 strzelnic imienia A.Ciemniewskiego na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich w kategorii Debiutant oraz 8 miejsce w kategorii Otwartej. Kolega Arek reprezentował koło "Dąbrowa" w Dąbrowie Górniczej.

2 miejsce w II rundzie turnieju 4 strzelnic w Orzeszu

Nasz kolega Arek Boczkowski zajął 2 miejsce w II rundzie Turnieju 4 strzelnic imienia A.Ciemniewskiego na strzelnicy w Orzeszu w kategorii Debiutant z wynikiem 59/75. W zawodach strzelane są 3 osie po 25 rzutków: modyfikowany trap, modyfikowany skeet oraz parkur. Kolega Arek reprezentował koło "Dąbrowa" w Dąbrowie Górniczej.

4 miejsce w I rundzie turnieju 4 strzelnic w Brzeszczach

Nasz kolega Arek Boczkowski zajął 4 miejsce w I rundzie Turnieju 4 strzelnic imienia A.Ciemniewskiego na strzelnicy w Brzeszczach w kategorii Debiutant z wynikiem 58/75. W zawodach strzelane są 3 osie po 25 rzutków: modyfikowany trap, modyfikowany skeet oraz parkur. Kolega Arek reprezentował koło "Dąbrowa" w Dąbrowie Górniczej.

2 miejsce drużynowo w Pucharze Firmy Las Huberta w Rybniku

W 3 edycji zawodów o Puchar Prezesa Firmy Las Huberta na strzelnicy w Rybniku (01.05.2017) kolega Arek Boczkowski wraz z kol. Zbigniewem Jeziorowskim wystrzelali 2 miejsce w klasyfikacji drużyn mieszanych. Wspaniałe zawody, w których udział wzięło 52 strzelców. Niestety nie udało się zająć podjum indywidualnie.

3 miejsce w III etapie TRAP75 w Śląskiej Lidze Strzeleckiej

W III etapie Śląskiej Ligi Strzeleckiej w konkurencji sportowej Trap75 w klasyfikacji PZŁ nasz kolega Arek Boczkowski zajął 3 miejsce. Jak na razie prowadzi w klasyfikacji generalnej turnieju.

Zwycięstwo w I i II etapie TRAP75 w Śląskiej Lidze Strzeleckiej

Miło nam poinformować, że reprezentant naszego koła Arek Boczkowski dwukrotnie z rzędu zajął I miejsce w konkurencji sportowej Trap75 Śląskiej Ligi Strzeleckiej w klasyfikacji PZŁ. Są to zawody organizowane na strzelnicy firmy Hubertech w Jaworznie składające się z 8 rund, gdzie do klasyfikacji końcowej zaliczane jest 5 najlepszych wyników. Kolejny etap już 22 kwietnia.